Scrisori către Dumnezeu

februarie, 2021

Așa cum vă spuneam, ne lăudăm cu premii și nu sunt deloc puține. Fie că suntem prezenți la fața locului, fie lucrăm din spatele display-ului, ne place să câștigăm. Iată lista celor ce ne-au făcut mândri.

Clasa a I-a D
Premiul 1 - 100p Boța Christina Gabriela Rodica
Premiul 1 - 100p Hagiescu Anastasia Teodora
Premiul 1 - 100p Popa Maria Antonia
Premiul 1 - 100p Pătru Maria Gabriela
Clasa a II-a A
Premiul 1 - 100p Hrimiuc Alexandru
Premiul 1 - 100p Soare Marc Andrei
Premiul 1 - 100p David Mihai
Premiul 1 - 100p Căldăraru Ana Maria
Clasa a II-a C
Premiul 1 - 100p Florescu Maradin Maria
Premiul 1 - 100p Grama Ștefan Dimitrie Andrei
Premiul 1 - 100p Răducanu Eva Maria
Premiul 1 - 100p Popescu Filip
Clasa a III-a D
Premiul II - 92p Tinca Darius Ioan
Premiul III - 82p Hulei Sara Teodora
Premiul III - 88p Morgan Darius Cristian
Clasa a IV-a A
Premiul III - 85p Simion
Petru Constantin
Premiul III - 84p Voinea Erika Gabriela
Premiul III - 80p Comănescu Iris Anreea
Premiul III - 80p Pisică Sebastian Ștefan
Clasa a IV-a B
Premiul II- 90p Dăian Tudor 
Premiul III- 89p Stan Erik Andrei
Premiul III - 88p Jumătate Maria Sofia
Premiul III - 84p Tudose Ștefan Andrei
Premiul III - 84p Sârbu Constantin Victor
Clasa a IV-a C
Premiul 1 - 100p Gheorghiu Maria Alessia
Premiul II - 94p Zibilianu Ioana Nicola
Premiul III - 86p Ciocodei Laura Ioana
Mențiune - 79p Albu Gabriel Alexandru
Clasa a IV-a D
Premiul 1 - 100p Trandafir Ana Maria
Premiul I - 100p Văleanu Iris Maria
Premiul I - 96p State Ionuț Alexandru
Premiul II - 94p Habic Răzvan Dominic
Premiul II - 94p Cojocaru David Ioan
Premiul II - 90p Năstăsache Eric Andrei
Clasa a IV-a E
Premiul I - 100p Gongu Grigore Teodora
Premiul II - 92p Gongu Grigore Natalia
Premiul III - 86p Dinulescu Luca
Premiul III - 84p Dimian Ingrid Vioeleta
Mențiune - 77 p Barbu Paula
Clasa a V-a A
Premiul I - 100p Popovici Andrei
Premiul I - 100p Răduică Eva
Premiul I - 99p Antasiuc Nectarie
Premiul II - 93p Petre Irina Maria
Premiul III - 82p Iordache Raisa
Premiul III - 80p Bode Tudor
Clasa a V-a B
Premiul I - 100p Bâlă David
Premiul I - 100p Popescu Diana Cristina
Premiul I - 99p Grama Alexandru Ioan Augustin
Premiul I - 96p Folică Mariana
Premiul II - 93p Delianis Sasha Andrei
Mențiune - 77p Mina Vlad Cristian
Mențiune - 77p Munteanu Bianca Theodora
Clasa a VI-a A
Premiul I - 96p Căciulă Matei Vlăduț
Premiul II - 94p Dinu Maria Emma
Mențiune - 78p Chiricioiu Sorin Andrei
Mențiune - 71p Milescu Andrei David
Clasa a VI-a B
Premiul I - 100p Popescu Ioana Alexia
Premiul I - 98p Baciu Oana Maria
Premiul III - 89p Florea Florin Nicholas
Clasa a VI-a C
Premiul I - 98p Ianculescu Radu Alexandru
Mențiune - 79p Borș Adrian Ștefan
Clasa a VII-a A
Premiul I - 100p Țintă Ioana Emanuela
Premiul II - 94p Țintă Alexia-Maria
Premiul II - 90p Nicolaescu Cătălina Gabriela
Premiul III - 81p Constantinescu Maria